“Uz vecajām bildēm skatos ar šausmām! Nesaprotu, kā varēju būt tik izplūdusi un pretīga ”

Screen Shot 2015-08-12 at 10.23.09
Vineta Ivanova (25) ir mamma gadu vecajam Tomam. Vēl pirms 3 mēnešiem Vineta sevi raksturoja kā milzīgu cūku, kas domā tikai un vienīgi par ēdienu. “Kola, čipši, šašliki ar eļļā ceptiem kartupeļiem… Pusdienas maķītī dažkārt šķita kā norma.”

Vineta dalās ar savu stāstu:

“Kad Tomam bija 2 mēneši, mūs atstāja bērna tēvs. Kad tas notika, biju ļoti emocionāla. Visā tajā stresā tā jau neko nespēju normāli padomāt, kur nu vēl sekot līdzi savam uzturam. Sāku ēst cik vien daudz varēju. Jā, ēdiens man bija kā glābiņš. Atstāju mazo pie savas mammas un bieži braucu uz ballītēm. Tur jau kā parasti – kolas, čipši, šašliki. Pašai nedomājot, īsā laikā pieņēmos svarā par 12kg. Tagad atskatoties uz bildēm tas šķiet pretīgi. Visas drēbes izstaipītas, vienmēr sasvīdušas, vaigi tādi it kā mūždien aiz tiem būtu sabāztas bulciņas. Drausmīgi.

Acis man atvēram mamma. Vienu reizi atgriezos no pasākuma savākt mazo, bet mamma nelaida mani prom. Nosēdināja pie galda un skaidri vaicāja – “Kas ar tevi notiek? Pēc kā tu izskaties?” Tikai tad sapratu, ka nav labi. Nemaz vairs neizskatījos pēc tās slaidās, laimīgās meitenes no augstskolas bildēm. Sāku šausmīgi raudāt, jutos tik ļoti slikti. Biju tik dusmīga uz sevi un savu izlaidību.Screen Shot 2015-08-12 at 10.23.47

Mamma mani mierināja, taica, ka mīlēs mani jebkādu, taču viņa redz, ka ar šādiem ieradumiem es nekad nekļūšu laimīga. Norunājām, ka jāsāk viss no jauna. Ir jābeidz nemitīgi našķoties un jāseko līdzi savam uzturam.

Internetā atradu, ka ir iespējams saņemt uztura speciālista konsultāciju rakstiski vai piezvanot pa telefonu. Nolēmu izmantot arī iespēju, ka diētas plānu man izveido internetā. Man atlika tikai aizpildīt testu, ievadīt savus datus. Nākamajā dienā plāns jau tika man atsūtīts uz epastu un es varēju sākt.

Milzīgs paldies manai mammai, kas mani motivēja! Pēc pirmajām trīs dienām no diētas uzsākšanas, vairs nejutu kārdinājumu našķoties. Piektajā dienā, nokāpjot no svariem, nevarēju beigt sajūsmināties – 4kg. Lūk, ko nozīmē pareiza ēšana! Rezultāti vairoja manu motivāciju, sākām ar Tomiņu ik vakaru doties pastaigās. Pirmā izmainījās mana seja, pazuda apaļie vaigi, kļuva izteiksmīgāks zods. Septītās dienas vakarā ievērojami bija samazinājies apkārtmērs viduklim, arī rokas nebija tik ļenganas. Kāpju uz svariem un te pārsteigums -8kg! Un tas viss nedēļas laikā!Screen Shot 2015-08-12 at 10.38.59

Diētas plāns šeit beidzās, dietoloģe apsveica mani ar razultātiem. Bet es biju ieskrējusies, lūdzu vai nevaru kā turpināt mest lieko svaru. Ieguvu vairākus vērtīgus padomus, kā turpināt uzlabot vielmaiņu un pēc mēneša kopējais nomesto kilogramu skaits bija -15kg. Bija kļuvusi pat daudz vieglāka kā biju pirms savas “izēšanās tūres”.

Tagad mainījies ir viss. Esmu tikusi vaļā no pagātnes rēgiem un varu sākt dzīvot tādu dzīvi kā vēlos. Jaunais izskats sniedzis augstāku pašapziņu un pārliecību par sevi. Varu bez kompleksiem vilkt skaistas drēbes. Esmu arī sākusi veidot jaunas attiecības. Vārdu sakot, dzīvē man viss ir nokārtojies. Neticami, cik daudz man sniedzis veselīgs un pareizs uzturs. No problēmām vienmēr atradīsies izeja, tādēļ no pārmaiņām nevajadzētu baidīties!

Izmēģini diētu, kas mainīja Vinetas dzīvi arī TU, sāc atverot šo linku https://goo.gl/tobR6m

Comments

comments