Pārsteidzošas pārmaiņas! TV3 laika ziņu vecis Klintsons nometis 17 kg FOTO

Screen Shot 2017-04-10 at 11.29.16

Tv3 ziņu vadītājs Ansis Klintsons, ievērojot Stokholmas diētu, zaudējis 17 kilogramus. Ansis tagad atkal valkā apģērbu, kurš pēdējo reizi derēja pirms pusotra gada.

 

Jau kādu laiku vērojot Ansi Tv3 ziņu raidījumā, redzams ka viņš kļuvis daudz slaidāks. Ansi notievēt pamudinājuši viņa draugi, kuri kā mājienu dzimšanas dienā uzdāvināja spoguli. Kā atzīst Ansis, kilogramiem pazust palīdzēja tieši Stokholmas diēta. “Piespiedu sevi un gāju uz fitnesa klubu, rezultāti arī it kā bija, taču nelieli. Es negribēju samierināties ar to, ka daudzi apģērbi vairs neder un “apaļā vēdera prese” –  riepa uz vēdera un sāniem nebūt mani neuzmundrināja, tāpēc sapratu, ka vaina ir uzturā un vielmaiņā.” Kā atzīstas Ansis, viņa svars šī gada sākumā pārsniedza 100 kg.

 

“Kad ar Stokholmas diētu biju nometis 10 kg, paņēmu svaru zālē rokās divas 5 kg ripas un sapratu, ko un cik daudz es esmu nēsājis visu laiku līdz, un nolēmu turpināt iesākto. Tāpat kā apetīte rodas ēdot, tievējot tādos tempos, manī radās vēlme iet vēl tālāk. Tagad, kad esmu nometis 17 kg un svari rāda 83,3 kg, esmu ļoti pateicīgs gan sev, gan savai izvēlei”  tā atzīst Ansis Klintsons, piebilstot, ka dzīve bez liekajiem kilogramiem ir daudz vieglāka tiešā un pārnestā nozīmē.ansis2

 

Kā vienīgo mīnusu savām pārvērtībām Tv3 ziņu vadītājs minēja to, ka nu viņam jāmaina skapja saturs, jo lielākā daļa no apģērba nu ir par lielu.  “Jau piektajā diētas dienā uzdrošinājos pielaikot bikses, kas pēdējo reizi bija derējušas pirms pusotra gada. Tas bija pārsteidzoši – bikses derēja kā uzlietas.”

 

Cilvēkiem, kuri arī vēlas notievēt Ansis novēl “tiem, kas vēl domā, vai vajag, es ieteiktu nevilkt garumā un ķerties pie lietas, nemeklēt attaisnojumus, lai to nedarītu! Dzīve bez liekajiem kilogramiem ir daudz vieglāka. Un taču tuvojas vasara, kad visi pludmalē gribam izskatīties labi.”

 

Spied šeit – StockholmHealth.com – un saņem individuāli tieši tev radītu notievēšanas plānu!

 

Comments

comments