Laika Ziņu Vecis KLINTSONS Nometis 17KG ar Stokholmas Diētu!

TV3 Laika ziņu vadītājs un mūziķis Ansis Klintsons šo pavasari sagaida krietni slaidāks un dzīvespriecīgāks, ko var arī pamanīt laika ziņu vērotāji. Ansis jau atbrīvojies no 17 liekajiem kilogramiem, kā arī iedvesmojis savu sievu Montu, kas, sekojot vīra piemēram, nometusi astoņus kilogramus. Lasi interviju ar Ansi un uzzini, kā arī Tu vari iegūt nomest neveselīgos, neglītos ziemā uzkrātos tauks! 

– Ko iepriekš darīji, lai notievētu?

– Doma, ka vajadzētu atbrīvoties no liekajiem kg man bija jau kopš to parādīšanās, taču bija baigākais slinkums iet uz fitnesa klubu. Piespiedu sevi un gāju, rezultāti arī it kā bija, taču nelieli.

– Kāpēc, Tavuprāt, iepriekš neizdevās notievēt?

– Es negribēju samierināties ar to, ka daudzi apģērbi vairs neder un “apaļā vēdera prese” – riepa uz vēdera un sāniem nebūt mani neuzmundrināja, tāpēc sapratu, ka vaina ir uzturā un vielmaiņā.

– Pastāsti – kā nolēmi sākt notievēt tieši tagad?

– Ejot kadrā TV3 laika ziņās un filmējoties raidījumā “Sveika, Rīga”, sapratu ka žakete manus tauciņus piesedz, bet seja kļūst apaļāka, un tas lika justies, maigi sakot, neērti. Jā, mans darbs mani motivēja tievēt 🙂 Bija skaidrs, ka kaut kas IR jādara!

💪🏼💪🏼💪🏼 VĪRIEŠIEM: Spied šeit un saņem savu notievēšanas plānu 7 dienām!
(+3 dāvanas) StokholmasDieta.lv (69)

🌷 🌷 🌷SIEVIETĒM: Spied šeit un saņem savu notievēšanas plānu 7 dienām!
(+3 dāvanas) StokholmasDieta.lv
(122)

ansis klintsons

 

– Kad sāki pamanīt pirmos rezultātus?
Kādi tie bija?

– Pirmie rezultāti bija jau piektajā dienā, kad sajutos vieglāks. Tas man kā skeptiķim bija liels pārsteigums. Septītajā dienā uzdrošinājos pielaikot bikses, kas pēdējo reizi bija derējušas pirms pusotra gada. Tas bija pārsteidzoši – biju zaudējis gandrīz 5 kilogramus un bikses derēja kā uzlietas.

Tas ir mīts, ka tievēšana vienmēr saistās ar badošanos, atteikšanos no ēdiena vai neizpildāmiem sāpju vingrojumiem. Es ar baudu precīzi pildīju man sastādītu uztura plānu un tagad, kad skatos atpakaļ, saprotu, ka ēdu regulāri, veselīgi un pareizi. Runājot par finansēm, Stokholmas diēta noteikti ir lētāka par konsultāciju pie diētas ārsta un arī iedarbīgāka.

– Ko Tu ieteiktu citiem cilvēkiem, kuri arī vēlas notievēt?

– Manuprāt, Stokholmas diēta ir vairāk ēšanas veids, nevis diēta, klasiskajā izpratnē, un ja ir vēlme atbrīvoties no liekā svara, šis ir nesāpīgākais un patīkamākais veids kāds man ir gadījies.

Visiem tiem, kas vēl domā, vai vajag, es ieteiktu nevilkt garumā un ķerties pie lietas, nemeklēt attaisnojumus, lai to nedarītu! Dzīve bez liekajiem kilogramiem ir daudz vieglāka tiešā un pārnestā nozīmē. Un taču tuvojas vasara, kad visi pludmalē gribam izskatīties labi. 

Piesakies pie pirmās izdevības!!!! 

Šī ir Tava iespēja! Dodies uz Stokholmas Diētas mājas lapu StockholmDiet.com un izpildi testu par sevi – tieši tāpat, kā to darīja Ansis! Šodien dāvājam iespēju Bez Maksas uzzināt savu veselīgo svaru, kā arī saņemt konsultācijas no uztura speciālistiem (300 eur vērtībā!) Izmanto šo iespēju un piesakies tagad!

 

💪🏼💪🏼💪🏼 VĪRIEŠIEM: Spied šeit un saņem savu notievēšanas plānu 7 dienām!
(+3 dāvanas) StokholmasDieta.lv (69)

🌷 🌷 🌷SIEVIETĒM: Spied šeit un saņem savu notievēšanas plānu 7 dienām! (+3 dāvanas) StokholmasDieta.lv (122)

 

Comments

comments