Latvija Šokā: Intervija ar jauno māmiņu, kas izmēģināja Aktīvo Tievēšanas Jostu

marta-headlines jun

Noplūdusi ekskluzīva intervija ar jauno māmiņu no Rīgas – Martu, kura bija viena no pirmajām, kas pamēģināja ikdienā nēsāt Aktīvo Tievēšanas Jostu! Izlasi interviju ar Martu un uzzini, kā arī Tu vari iegūt perfekti slaidu augumu bez fiziskām aktivitātēm vai mokošām diētam:

– Paldies, ka piekriti intervijai, Marta! Pastāsti, kā Tev gāja pirms tievēšanas?

– Pēc bērniņa laišanas pasaulē mans izskats ļoti mainījās. Es biju ievērojami pieņēmusies svarā un visredzamākās izmaiņas bija tieši vēdera daļā. Vēders vienmēr bijusi mana problēmzona. Pie pamatīgiem “mīlestības rokturīšiem” tiku viegli, bet nost nevarēju dabūt ne ejot uz sporta zāli, ne sēžot uz diētām.

– Kāpēc izlēmi saņemties un notievēt?

– Ai zin kā, padomāju: cik tad var?! Skatos apkārt visas kaut ko dara un sasniedz, bērnības apalītes tagad izskatās slaidas un sievišķīgas, bet es tikai palieku apaļāka un līdz ar to arī neveselīgāka – asins analīzes to arī pierāda. Sapratu, ka beidzot arī vēlos būt skaista un slaida, tāpēc nolēmu rīkoties!

– Tagad Tu izskaties lieliski! Vai arī pašreiz valkā jostu?

– Paldies, jā, šo pēdējā laikā bieži dzirdu arī no vīra (smejas), parasti viņš neko tādu nesaka! Man ļoti patīk, ka josta ne tikai man palīdzēja tikt vaļā no tauciņiem uz vēdera un gurniem, bet arī uzlabo pašsajūtu, jo svīšanas laikā izdalās kaitīgie toksīni. Kopumā es ne tikai ikdienā izskatos slaidāka, bet arī jūtos fantastiski!

 

red. piezīme: Saņem savu Tievēšanas Jostu te -> SlimBeltPro.lv

– Vai vari pastāstīt citām sievietēm, kas arī vēlas ātri notievēt, kā īsti jālieto šī brīnumjosta?

– Viss ir pavisam vienkārši – tu tikai uzvelc jostu zem apģērba savās ikdienas gaitās vai treniņu laikā un tievēšanas process notiks pats no sevis! Es, piemēram, to velku vieglas pastaigas laikā – kad eju uz veikalu vai pastaigājos ar mazo parkā. Pēc tam, novelkot jostu, jau redzu izmaiņas – minimāla piepūle, bet izcils rezultāts! Zinu, ka draudzenēm treneri ir ieteikuši vilkt jostu sportošanas laikā, lai palielinātu efektivitāti un ātrāk sasniegtu rezultātus. Es vairs ikdienā nesportoju, jo arī tāpat esmu ļoti apmierināta ar jau sasniegto!

 

Īstais laiks lai sāktu ir TAGAD! Dodies uz mājas lapau SlimBeltPro.lv un pasūti SAVU aktīvo tievēšanas jostu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments