stokholmas diēta

Kas ir diēta? 

Stokholmas diēta

Vārds “diēta” mūsdienās ir ieguvis negatīvu nokrāsu sabiedrības acīs – daudziem šis vārds asociējas ar sevis mocīšanu, badošanos vai pliekanu salātu ēšanu. Cilvēki bieži smīkņā, kad izdzird kādu draugu vai paziņu sakām – es esmu uz diētas. Patiesībā vārds diēta nozīmē konkrētu pārtikas produktu lietošanu vai nelietošanu organismā. Tam nav nekāda sakara ar sevis mocīšanu vai badošanos. Arī cilvēks, kurš patērē visu un nepiedomā ko ēd arī ir ‘uz diētas’ kurā ir iekļauts viss 🙂 Ceru, ka domu sapratāt. Diētas ir dažādas, tautā bieži dzirdamas tādas diētas, kā piemēram, rīsu diēta – uzturā atļauts lietot tikai rīsus un ūdeni. Vai, piemēram, olu un kefīra diēta, kas, kā jau sapratāt, ļauj ēst tikai olas un kefīru. Tad vēl ir popularitāti iemantojušas tādas diētas kā atkinsa diēta, kefīra un biešu diēta, utt – šīs ir tā sauktās modes diētas – cilvēki apņemās tās uzsākt, taču pēc īsa brīža saprot, ka tā ir sevis mocīšana un pārtrauc tās, bieži neredzot pat īslaicīgu rezultātu. Vēl jāpiemin, ka ir dažādas tabletes, tajā skaitā arī zaļās kafijas notievēšanas kapsulas, kas itkā skan nevainīgi, taču patiesībā ir piesātinātas ar ķimikālijām un apetītes nomācējiem, kas nopietni kaitē veselībai.

Pirms uzsākat kādu diētu, vērts pajautāt sev – vai tiešām tas, kas der visiem, derēs arī jūsu organismam? Tas, ka draudzene mēnesi dzīvoja uz olām un zaudēja 2kg nenozīmē ka tas ir jādara arī jums (p.s tas ir ļoti neveselīgi) Diētai ir jābūt unikālai – tāpat kā jums! Diētai, jeb notievēšanas plānam ir jābūt individuālam, tam ir jābūt izstrādātam konkrēti jūsu organisma un vielmaiņas īpatnībām. Tikai šādi organisms spēs darboties harmoniski un pats dabīgā ceļā zaudēs liekos uzkrātos taukus. Bet vai vispār ir iespējams izveidot individuāli katram cilvēkam radītu diētu…? Lasi tālāk!

Stokholmas diēta

stokholmas diēta

Stokholmas diēta, jeb Stockholmhealth ir unikāla notievēšanas metode! Tā ir svara samazināšanas programma, kas balstīta uz zviedru ārsta Nila Johansona izveidotā Zviedrijas medicīnas centra veselīga uztura pamatnosacījumiem. Stokholmas diēta ir vienīgā pasaulē, kas katram cilvēkam izveido unikālu, individuāli viņam radītu notievēšanas plānu.
Tā ir arī vienīgā diēta, kas garantē rezultātus – tiks zaudēti liekie kilogrami tieši no problēmzonām, turklāt liekie tauki neatgriezīsies. Stokholmas diēta ir arī vienīgā diēta, kur ar Tevi strādā īsti uztura speciālisti, turklāt tas viss notiek neizejot no mājas – nav jātērē laiks un nauda! Lasot cilvēku atsauksmes par stokholmas diētu varam secināt, ka šī ir veselīgākā un efektīvākā diēta Eiropā – tievēšanas efekts tiek panākts aktivizējot jūsu vielmaiņu un liekot organismam pašam dedzināt taukus. To iespējams panākt individuāli analizējot katru cilvēku un nosakot tos produktus un produktu kombinācijas, kas savienojoties organismā aktivizē vielmaiņu un liekie tauki sāk degt īpaši paātrināti! Tas ir kaut kas unikāls, kas jāpamēģina visiem!

Kā jau minēts iepriekš, diēta ir unikāla – katram individuāi radīta, tāpēc lai sāktu Stokholmas diētu, vispirms vajag izpildīt šo testu par sevi, rūpīgi analizējot savu dzīvesstilu un paradumus. Spied te un aizpildi testu!

 

Stockholmhealth atsauksmes

Stokholmas diēta atsauksmes

Paula–stokholmas-metodeLīga Kļaveniece – Jaunā māmiņa no Rīgas:
– Varu teikt, ka visgrūtākās bija pirmās divas dienas. Pēc tam parādījās sātīgāki un man tīkamāki ēdieni un es viegli iegāju ritmā. Pēc pirmajām divām dienām arī jau varēja manīt izmaiņas. Biju šokā, uzkāpjot uz svariem. Kopumā nometu 6,5kg, kas bija patīkams pārsteigums un liels prieks!
– Nebaidieties – tas nav reklāmas triks, Stokholmas diēta tiešām spēj mainīt tavu dzīvi un izskatu! Galvenais ir saņemties un sākt rīkoties. Kilogrami pazudīs un tu jutīsies lieliski! Ir īstais laiks sākt!

 

stokholmas metodeLinards Kaminskis (35) 
– Ja godīgi, nekas traks nebija. Katru dienu jāatver internetā savu profilu un jādara visu, kā rakstīts. Diezgan ātri sāku pamanīt rezultātus – diēta ieslēdza vielmaiņu un pirmajās dienās nometu 5 kilogramus. Pēc tam – vēl mīnus 1,5 kg. Kopā nomesti 6 kg!

pareiza diēta

(ieskats Maijas ēdienkartē – veselīgi, garšīgi un ēdot šos ēdienus Maija zaudēja 6kg/nedēļa)

 

 

 

 

stokholmas metode diēta

 

Diāna Rijniece: Skatīt Video interviju

 

 Spied Te lai izveidotu SAVU notievēšanas plānu! (taču aizpildi testu godīgi – nešmaucies! 🙂 )