stokholmas diēta – kā ātri notievēt

Kas ir diēta? 

Stokholmas diēta

Vārds “diēta” mūsdienās ir ieguvis negatīvu nokrāsu sabiedrības acīs – daudziem šis vārds asociējas ar sevis mocīšanu, badošanos vai pliekanu salātu ēšanu. Cilvēki bieži smīkņā, kad izdzird kādu draugu vai paziņu sakām – es esmu uz diētas. Patiesībā vārds diēta nozīmē konkrētu pārtikas produktu lietošanu vai nelietošanu organismā. Tam nav nekāda sakara ar sevis mocīšanu vai badošanos. Arī cilvēks, kurš patērē visu un nepiedomā ko ēd arī ir ‘uz diētas’ kurā ir iekļauts viss 🙂 Ceru, ka domu sapratāt. Diētas ir dažādas, tautā bieži dzirdamas tādas diētas, kā piemēram, rīsu diēta – uzturā atļauts lietot tikai rīsus un ūdeni. Vai, piemēram, olu un kefīra diēta, kas, kā jau sapratāt, ļauj ēst tikai olas un kefīru. Tad vēl ir popularitāti iemantojušas tādas diētas kā atkinsa diēta, kefīra un biešu diēta, utt – šīs ir tā sauktās modes diētas – cilvēki apņemās tās uzsākt, taču pēc īsa brīža saprot, ka tā ir sevis mocīšana un pārtrauc tās, bieži neredzot pat īslaicīgu rezultātu. Vēl jāpiemin, ka ir dažādas tabletes, tajā skaitā arī zaļās kafijas notievēšanas kapsulas, kas itkā skan nevainīgi, taču patiesībā ir piesātinātas ar ķimikālijām un apetītes nomācējiem, kas nopietni kaitē veselībai.

Pirms uzsākat kādu diētu, vērts pajautāt sev – vai tiešām tas, kas der visiem, derēs arī jūsu organismam? Tas, ka draudzene mēnesi dzīvoja uz olām un zaudēja 2kg nenozīmē ka tas ir jādara arī jums (p.s tas ir ļoti neveselīgi) Diētai ir jābūt unikālai – tāpat kā jums! Diētai, jeb notievēšanas plānam ir jābūt individuālam, tam ir jābūt izstrādātam konkrēti jūsu organisma un vielmaiņas īpatnībām. Tikai šādi organisms spēs darboties harmoniski un pats dabīgā ceļā zaudēs liekos uzkrātos taukus. Bet vai vispār ir iespējams izveidot individuāli katram cilvēkam radītu diētu…? Lasi tālāk!

Stokholmas diēta

stokholmas diēta

Stokholmas diēta, jeb Stockholmhealth ir unikāla notievēšanas metode! Tā ir svara samazināšanas programma, kas balstīta uz zviedru ārsta Nila Johansona izveidotā Zviedrijas medicīnas centra veselīga uztura pamatnosacījumiem. Stokholmas diēta ir vienīgā pasaulē, kas katram cilvēkam izveido unikālu, individuāli viņam radītu notievēšanas plānu.
Tā ir arī vienīgā diēta, kas garantē rezultātus – tiks zaudēti liekie kilogrami tieši no problēmzonām, turklāt liekie tauki neatgriezīsies. Stokholmas diēta ir arī vienīgā diēta, kur ar Tevi strādā īsti uztura speciālisti, turklāt tas viss notiek neizejot no mājas – nav jātērē laiks un nauda! Lasot cilvēku atsauksmes par stokholmas diētu varam secināt, ka šī ir veselīgākā un efektīvākā diēta Eiropā – tievēšanas efekts tiek panākts aktivizējot jūsu vielmaiņu un liekot organismam pašam dedzināt taukus. To iespējams panākt individuāli analizējot katru cilvēku un nosakot tos produktus un produktu kombinācijas, kas savienojoties organismā aktivizē vielmaiņu un liekie tauki sāk degt īpaši paātrināti! Tas ir kaut kas unikāls, kas jāpamēģina visiem!

Kā jau minēts iepriekš, diēta ir unikāla – katram individuāi radīta, tāpēc lai sāktu Stokholmas diētu, vispirms vajag izpildīt šo testu par sevi, rūpīgi analizējot savu dzīvesstilu un paradumus. Spied te un aizpildi testu!

 

Stockholmhealth atsauksmes 2016

Stokholmas diēta atsauksmes


stokholmas diētas atsauksmes

Ieva Gercena – Esmu reāls apliecinājums tam, ka Stokholmas diēta strādā. Esmu emociju ēdājs un mīlu ēdienu, bet, pateicoties Stokholmas diētai, esmu kļuvusi par veselīgu un skaistu sievieti, kas vairāk par ēdienu nu jau mīl sevi! Stokholmas diēta ir vienkāršs veids, kā piepildīt savu sapni par slaidu augumu.

 

 

 

stokholmas dietas atsauksmes

Andris Brambis (47) no Rīgas – Žēl, ka par tādu Stokholmas diētu nezināju ātrāk! Pat sapņos nerādījās, cik labas ir sajūtas būt slaidam un veselīgam! Jūtos kā izkļuvis no bedres! Regulāri saņemu uzslavas un komplimentus, par to, cik labi izskatos. Esmu kļuvis par piemēru daudziem paziņām, kuri, redzot manas pārmaiņas, arī ir pievērsušies Stokholmas diētai.

 

 

 

liene candy – izmanto Stokholmas Diētu

Stokhokmas diētas plāns

Ielūkojies Stokholmas Ēdienu sarakstā

Liene Greifāne, Eirovīzijas fināliste – Vienmēr būs cilvēki, kas teiks, ka tas jau nav reāli, labāk nemaz necenties! Dzirdot šo es rodu vēl lielāku motivāciju iet uz priekšu un pierādīt ka viss ir iespējams! Tie kas nedara, nedrīkst mācīt tos, kas dara! Tāpēc sper pirmo soli un izpildi notievēšanas testu stokholmas diētas mājas lapā jau tagad!

 

 

 

svetlana_aplisSvetlana Ķine (55) no Cēsīm
Kopumā ar Stokholmas diētu  nometu 18 kilogramus – tagad sveru 56kg! Jāsaka, ka manā garderobē viss šobrīd ir par lielu!

stokholmas diēta atsauksmes

stokholmas metode diēta

 

Diāna Rijniece: Skatīt Video interviju

 

 

 Spied Te lai saņemtu SAVU notievēšanas plānu! (taču aizpildi testu godīgi – nešmaucies! 🙂 )

 

Stokholmas Diētu iesaka:

 

Alma VītolaAlma Vītola Latvija uzvarētāja
Alma Vītola – Pasaulē grūtākā skrējiena uzvarētāja!
Ar Stokholmas diētu iepazinos tikai nesen, taču jau tagad varu teikt, ka tas ir veselīgākais veids, kā zaudēt svaru 7 dienās. Stokholmas diēta ir vienīgā notievēšanas metode ar sabalansētu, pareizo uzturvielu pilnu un pārdomātu diētas plānu. Ja man būtu liekais svars, es izvēlētos Stokholmas diētu sava ideālā auguma iegūšanai

Latvijas Diētas Ārstu Asociācija

StockholmHealth.com ir svara samazināšanas programma, ko atbalsta Latvijas Diētas ārstu asociācija.

 

 Spied Te lai izveidotu SAVU notievēšanas plānu! (taču aizpildi testu godīgi )

 

Neliels ieskats stokholmas diētas receptītēs!

stokholmas diētas receptes

 

 

Spied Šeit un Saņem SAVU notievēšanas plānu septiņām dienām!

Comments

comments