Šokējoši: Meitene atklāj 10 dienu plānu, kā nomest visus pretīgos taukus

P2_

“Kā jau visas, sākumā biju skeptiska, taču saņēmos un pamēģināju – lēmums, kas mainīja manu dzīvi!” – Tā intervijā stāsta Jana P.  kura dažu dienu laikā atbrīvojusies no liekajiem 8kg tauku. Lasi tālāk un uzzini, kāpēc viņa to darīja un kā viņai tas izdevās!

– Vai šī bija pirmā reize, kad mēģināji notievēt?

– Pamēģinājusi esmu teju visu, ko piedāvā sieviešu žurnāli, internets, televīzija – bez rezultātiem! Ja arī nokrītās kāds kilograms, tad pēc apēstām pusdienām viss jau ir atpakaļ! Meitenes zinās šo cīņu – skaistu augumu gribas, taču arī badā netaisos dzīvot! Ļoti priecājos, ka pārkāpu savai skepsei un tomēr pamēģināju arī šoreiz! Pāris dienu laikā mana dzīve ir apgriezusies kājām gaisā!

– Kā tu izlēmi mēģināt Stokholmas diētu?

– Trīs draudzenes par to vien runā, dzirdēju arī labas atsauksmes interneta forumos – daudzas jaunās māmiņas ir sajūsmā par šo diētu. Tie, kas mani pazīst, esmu sarkastiska skeptiķe, tāpēc arī šoreiz negribējās ticēt kārtējai diēta, taču izlasīju ka šie piedāvā garantiju – ja nepatiks kaut mazākais sīkums – varēšu saņemt savu naudu atpakaļ bez jautājumiem. To jau es saprotu! (smejas) Tad nu pirms nedēļas izpildīju testu un tagad jau esmu cits cilvēks! Esmu laimīga!

– Kā vērtē sev sastādīto diētu?

– Biju šokā par man sastādīto ēdienkarti: šoreiz nebija jārij tikai zāle un salāti, tieši pretēji – ēdu tik gardas un daudzveidīgas maltītes kā vēl nekad! Droši pusdienās varēju ēst olas ar bekonu, starplaikā uzēst šokolādi un pat glāze vīna bija atļauta! +Iemācījos desmitiem jaunu gardu recepšu par kurām priecājas arī līdzcilvēki.  Izpildot pieteikuma testu tika secināts, ka mana vielmaiņa ir savādāka par vidējo; tāpēc arī nestrādāja iepriekšējās diētas. Pēc rezultātiem tika izveidots notievēšanas plāns, kura sastāvā ir produktu kombinācijas, kas pielāgotas tieši manam organismam, lai tas sāktu dedzināt taukus, nevis uzkrāt tos gurnos vai uz vēdera.  Pēc nedēļas jūtos daudz vieglāk un labāk, esmu zaudējusi 8kg tauku, turklāt beidzot atkal varu ielīst 38 izmēra biksēs!

– Tavs novēlējums citām, kuras vēlas nomest svaru?

– Es cienu to, ka uz visu skaties skeptiski! Tu esi piesardzīga un neļauj, lai kāds Tevi čakarē!  Šoreiz no savas skeptiķes pieredzes varu teikt – šī lieta strādā – ko tādu Tu vēl nebūsi darījusi – pamēģini – viss ko vari zaudēt ir Tavi liekie kilogrami! (ja nezini, cik Tev tādu ir – izpildi viņu testu un uzzināsi)

 

––––

Stokholmas diētas laikā par Tevi gādās sertificēti uztura speciālisi, kas rūpēsies, lai Tavs notievēšanas process ir patīkams un efektīvs, regulāri dodot jaunas un neredzētas receptes no viegli pieejamiem produktiem un produktu kombinācijām, kas aktivizēs Tavu vielmaiņu un liks organismam pašam dedzināt uzkrātos taukus. Ko tādu Tu vēl nebūsi darījusi – noteikti pamēģini!

 

Spied Te lai sāktu!

vistas recepte

Aizpildi testu un noskaidro savu notievēšanas potenciālu!

Uzziedi 2016. gadā – sāc ar savu augumu!
Izveido vielmaiņas aktivizējošu notievēšanas plānu 7 dienām, kas ir pielāgots Tavam bioritmam! Rezultāti būs ACĪM REDZAMI!
Tagad ir īstais laiks, lai sāktu! Esi gatava?  Vispirms atbildi uz šiem jautājumiem ->

Comments

comments