Skolotāja: Izmantojot šo slepeno metodi… "es savos 55 gados esmu slaida un bez punča!"

atkinsa diēta
“Savos 55 gados esmu slaida un bez punča!”
lepni saka skolotāja Svetlana Ķine no Cēsīm. Un joki mazi – pēc nomestiem 18 kilogramiem vecās drēbes vairs nemaz neder!
Lasi interviju ar iedvesmojošo skolotāju un uzzini kā arī Tu vari notievēt veselīgi pavisam īsā laikā! Esi gatava?

– Kāda bija Jūsu iepriekšējā tievēšanas pieredze?

Man vienmēr bija diezgan stabils svars, bet tad neilgā laikā tas sāka strauji pieaugt. Pēc garā vasaras atvaļinājuma svēru jau 74 kg! Uz manu īso augumu tas bija daudz par daudz. Biju galīgā izmisumā un ļoti vēlējos no liekajiem kilogramiem atbrīvoties. Sākumā mēģināju ievērot griķu diētu, bet cik tad ilgi var ēst plikus griķus? Turklāt tāpat no tās diētas lielas jēgas nebija – svars stāvēja uz vietas. Tad sākās problēmas ar asinsspiedienu, reiba galva. Sapratu, ka nevaru tā spēlēties ar veselību!

– Kā uzzinājāt Stokholmas diētu?

Par Stokholmas diētu dzirdēju labas atsauksmes no kolēģiem. Arī viņiem pēc pirmajām dienām bija iespaidīgi rezultāti, nedēļas laikā zaudēja 5-7kg liekā svara. Sākumā neticēju, ka arī es varētu notievēt, bet, lai ko paveiktu – ir jāmēģina. Tā es izlēmu par labu Stokholmas diētai. Man nebija ko zaudēt, jo programma dod garantiju – vai nu būšu 100% apmierināta vai man atgriezīs atpakaļ naudu.

stockholmhealth

– Kā notika diētas ievērošana?

Sākumā aizpildīju testu un pasūtīju diētas plānu. Tas bija gatavs nākamajā dienā un es uzreiz arī sāku to ievērot. Man bija viegli sekot ēšanas norādījumiem, jo sastādītā ēdienkarte bija garšīga un viegli pagatavojama. Svaru sāku zaudēt uzreiz. No draudzenes aizņēmos svarus, lai sekotu līdzi svara pārmaiņām. Svars tiešām kritās strauji – jau pirmajā nedēļā zaudēju 11kg un jutos daudz enerģiskāka un veselīga. Kopumā ar Stokholmas diētu nometu 18 kilogramus – tagad sveru 56kg! Jāsaka, ka manā garderobē viss šobrīd ir par lielu!

iespaidigi

– Vai Jūs rekomendētu izmēģināt Stokholmas diētu arī citiem cilvēkiem? 

Stokholmas diēta atvēra man veselīgas ēšanas pasauli un tas ir ļoti svarīgi, ievērojot diētu. Šī diēta viegli kļūst par dzīvesveidu un tu slaida būsi visu laiku. Paskatieties uz mani – es savos 55 gados esmu slaida un bez punča! Papildus tam – man ir uzlabojies asinsspiediens un jūtos enerģijas pilna! Esmu gandarīta un saku lielu paldies savai Stokholmas diētas uztura speciālistei par bezmaksas konsultācijām!

Kāpēc gan nepamēģināt?! Dodies uz StockholmHealth.lv lai izveidotu savu notievēšanas plānu! 
Tāpat kā Svetlanai, arī Tavs notievēšanas plāns būs unikāls, jo tas tiks izstrādāts ņemot vērā Tavu organismu un dzīvesstilu ( lai sāktu – aizpildi šo testu, taču nešmaucies! Centies analizēt sevi!)

Tev izdosies un redzot Tavus panākumus arī draudzenes paķersies līdzi – redzēsi! 🙂

Comments

comments