Positivus

Kas ir Positivus

Positivus

Positivus ir Latvijā rīkots un organizēts mūzikas un mākslas pasākums, kas tradicionāli norisinās nemainīgā vietā – Salacgrīvā. Positivus ir viens no patīkākamajiem festivāliem Latvijā. Šis pasākums notiek jau vairākus gadus un tas vienmēr pulcē iespaidīgu apmeklētāju skaitu. Lielai daļai Positivus apmeklētāju šis festivāls ir kas vairāk kā vienkāršs mūzikas festivāls – par to tiek runāts, tam īpaši gatavojas, tāpēc nav brīnums, ka liekas, ka uz Positivus brauc tikai skaisti smaidīgi cilvēki. Lieliskās lokācijas dēļ pasākums katru gadu uzbur patīkamu un maģisku noskaņu, tāpēc liela daļa priecāties gribētāju uz to dodas arī tad, ja galvenie izpildītāji nešķiet gana labi vai pazīstami. Pasākums ir kā jaunības, bezrūpības un skaistuma simbols, kas norisinās pašā vasaras viducī!

Positivus 2015 mākslinieki

positivus_makslinieki

Viena no pozitīvajām iezīmēm Positivus festivālā ir mūzikas žanru daudzveidība. Uz pasākumu ir vērs doties arī tiem, kam neinteresē indie grupas vai lielie pop/rok grandi – vienmēr būs iespēja izbaudīt lielisku elektroniskās mūzikas izlasi kādā no daudzajām meža un pludmales deju un atpūtas teltīm. Neapšaubāmi patīkama atmosfēra valda pludmales zonā, kur vakaros nesteidzīgi riet saule, fonā skanot bieziem deep house ritmiem, kamēr tu mierīgā garā kusties tiem līdzi staigājot gar pludmali vai guļot uz kādas siena kaudzes. Šogad festivāla galvenie mākslinieki būs Placebo, Robert Plant and the sensational space shifters, Kasabian, Jungle un daudzi citi.  Uzstāsies arī daudzas grupas no Latvijas, piemēram Momend un Laika Suns. No elektroniskās mūzikas māksliniekiem jāizceļ Araabmuzik, kas ļoti veiksmīgi un gaumīgi apvieno dažādus elektroniskās mūzikas stilus kā trance ar trap un līdzīgi.

Kā nokļūt uz positivus

positivus2015

Cilvēki Positivus festivālam gatavojas laicīgi – sagatavo skaistas drēbes, parūpējas par savu ārējo izskatu, nomet pāris lieko kilogramu – visam jābūt perfekti!
Laicīgi jāieplāno ceļš uz pasākumu, jo kā pieredze rāda, notikuma dienā sastrēgumi uz Rīga – Salacgrīva ceļa ir iespaidīgi. Ceļā var pavadīt vairāk par divām stundām.

Ja vēlies būt daļa no sastrēguma risinājuma, laicīgi izvēlies kā nokļūsi pasākumā:

✔ Ja brauc ar auto, tad paķer līdzi visus draugus, lai mašīna ir pilna un draugiem nav jāmēro ceļš atsevišķā spēkratā.
✔ Ja Tev nav draugu vai mašīnas, tad Tev ir iespēja atrast kādu, kas brauks uz festivālu un varēs paķert tevi līdzi – Izmanto servisu Paķer.lv, kas piedāvā tieši šo – atrast cilvēkus,kas brauc Tev vēlamajā maršutā un pievienoties tiem. Šis serviss kļūst īpaši aktīvs tieši uz festivālu laiku.
✔ Vēl variants ir doties ceļā ar Baltic Taxi – arī šogad Baltic Taxi piedāvā maršutus Rīga – Positivus un otrādi.
✔ Ja vēlies šī gada pasākumu padarīt īpaši neaizmirstamu, dodies uz Positivus ar Jahtu! Cenas sākumā var likties augstas, taču ja atrodi pietiekami lielu interesentu skaitu, no personas summa nebūs pārāk augsta.
✔ Vēl, protams, pastāv tādas metodes kā stopošana, braukšana ar velo vai sabiedrisko – varianti ir 🙂

positivus biļetes
Spied uz attēla, lai apskatītu ceļu uz positivus google maps kartēs

Positivus nakņošana

positivius_naktsmitnes

Lielākā daļa apmeklētāju šogad brauks uz visām trīs pasākuma dienām.
Pārsvarā visi nakšņo Positivu telšu pilsētiņā, uzreiz jāatgādina, ka nakšņot teltī blakus savam auto iekš auto stāvvietas būs stingri aizliegts.
Ja vēlies lielāku komfortu par brezenta jumtu un sviedriem, droši vari noīrēt kādu viesu namiņu vai pirti Salacgrīvas teritorijā – vietas vēl ir.
Pasākuma teritorijā nakšņot būs aizliegts. Starp citu – kamēr esi Salacgrīvā, izmanto iespēju un apskati visu, ko šī pilsēta sniedz! Salacgrīvas tūrisma mājas lapā ir iespēja aplūkot daudz aktivitāšu ko šī draudzīgā pilsēta sniedz.

Positivus biļetes cenas

positivus_biletes

Cenas un aptuvenās izmaksas:
3 dienu biļetes cena – 65,00 Eur
3 dienu biļetes cena + telts vieta 71,00 Eur
Telts vietas cena atsevišķi – 8 Eur
Biļešu veidi ir dažādi, Ar pilnu sarakstu iespējams iepazīties festivāla mājas lapā

Vēl pāris padomi, ja esi izlēmis apmeklēt šo skaistu festivālu:

Paņem pretiedeguma krēmu – aizballēties un apdegt nav grūti 🙂
Atceries par gumijniekiem – Te ir Latvija. Jeb LIET–VIJA iespējamība, ka līs ir diezgan liela.
Tāpat sapako līdzi lietusmēteļus, džemperi, bikses, peldbikses, peldkostīmus.
Lieta, ko cilvēki bieži aizmirst – tīrs ūdens!
Pilnam komfortam noderētu arī pāris lieki eur tēriņiem uz vietas!

Lai izdevies pasākums!

Comments

comments