Pirmo reizi pasaulē: Ar kameru nofilmēts, kas notiek resna cilvēka iekšējos orgānos! ŠOKĒJOŠI!

stokholmas-dieta-1

 

PIRMS SKATIES VIDEO: IZLASI!!!
Informācijai: Kļūstot vecākam, cilvēka vielmaiņa kļūst lēnāka, līdz ar to pieaug risks ķermenim aptaukoties. Aptaukošanās – daudziem šis vārds izraisa smīnu vai nenopietnu, nievājošu attieksmi, taču realitāte ir šokējoša! Tad, kad cilvēka organisms ir aptaukojies, viņa iekšējie orgāni ir pārklāti ar dzeltenu pretīgu tauku plēvi. Šis process notiek arī pie salīdzinoši nelielas aptaukošanās (liekais svars 5-8kg) Kaitīgie tauki atrod vietu jebkurā ķermeņa daļā, arī asinsvados. Cilvēkam kļūstot vecākam asinsvadu sieniņas apaug ar pretīgo tauku plēvi, tādējādi vieta, kur plūst asinīm kļūst arvien mazāk un mazāk, līdz ar to sirdij ir jāstrādā stresa režīmā – ātri un intensīvi. Šāds ilgstošs stāvoklis sirdij ir nevēlams, tāpēc sirds muskulī var veidoties krampji, var tikt traucēta sirdsdarbība, rasties sirds trieka un līdz ar to iestāties nāve. Pāragra nāve dēļ liekā svara var iestāties pēkšņi, bez brīdinājumiem, turklāt ar katru gadu aptaukošanās ir novērojama arvien gados jaunākiem cilvēkiem. Sirds un asinsvadu slimības, kas radušās aptaukošanās rezultātā ir lielākais nāves cēlonis pasaulē. Vai esi gatavs? Lūk – pirmo reizi ir iespējams apskatīties kā dzīvā cilvēkā izskatās liekie tauki: (video garums 1min44sek–noskaties visu rūpīgi!)


 

Taču Tu vari izvairīties no šīm mocībām, kauna un dārgu medikamentu iegādes un tas ir pavisam vienkārši! Tev jāsāk ar savas vielmaiņas aktivizēšanu un tas jādara tagad! Atceries, ka arī neliels lieko tauku daudzums ir nopiets apdraudējums, ne tikai tavai figūrai, bet arī sirdij!  Rīkojies tagad, kamēr nav par vēlu:

  1. Kopš šodienas apsoli sev ēst mazākas porcijas – vai tiešām Tev ir vajdzīgs tik daudz lieku ogļhidrātu?
  2. Atceries – Tevi padara resnu milti un cukurs, nevis tauki!
  3. Šodien pat uzzini kāds ir Tavs veselīgais svars – to var izdarīt neizejot no mājām – internetā!
  4. Piesakies organisma sakārtošanas un svara zaudēšanas programmai, kas garantē veselīgu svara zudumu īsā laikā (jā, tas ir veselīgi – neveselīgi ir dzīvot ar liekajiem taukiem)

 

Spied šeit, lai uzzinātu savu ideālo svaru un izveidotu Savu individuālo notievēšanas plānu!

 

Stokholmas diēta ir pieprasītākā notievēšanas metode Eiropā, tāpēc iespējams, ka patreiz brīvu vietu viņiem nav, taču mēģini – varbūt Tev paveiksies! Lai sāktu – GODĪGI aizpildi šo testu!

 

 

Stokholmas diētas laikā iemācīsies simtiem jaunu un interesantu recepšu, kas garantēs svara zudumu, piemēram:

vista_wood

Neesi vēl pārliecināta? Uzzini vairāk par Stokholmas diētu ŠEIT! 

 

Comments

comments