PAVISAM ATKLĀTI PAR STOKHOLMAS DIĒTU

Esmu pedante. Viss manā dzīvē notiek pēc precīza grafika, istaba stāv kārtībā, drēbes vienmēr izgludinātas, bērni izvadāti pa pulciņiem, vīrs pabarots un laimīgs. Vienīgais, ko līdz šim nebija izdevies sakārtot, bija mans augums.

Internetā nevarēju nepamanīt tik ļoti visur reklamēto Stokholmas diētu un nagi niezēja pārbaudīt vai tā nav kārtējā cilvēku krāpšana. Cik nav redzētas visādas matu, grumbu un tās pašas tievēšanas tabletes. Zinu, ka tās visas ir muļķības, kas to vien dara kā sabeidz cilvēku veselību. (Esmu strādājusi slimnīcā, tādēļ ļoti labi zinu šādus dažādu brīnumlīdzekļu gadījumus).  Bet kā būs ar šo?
Ātri pārskrienot pāri, sapratu, ka nekādu konkrētu produktu šie nepiedāvā, bet gan diētas pakalpojumu- konsultācijas, izstrādāts diētas plāns, kā arī dažādi padomi kā paātrināt savu vielmaiņu. OK, tas tad ir labi. Man kā grafiku cilvēkam, speciāli izstrādāts plāns šķita vilinošs. Cilvēka organismam vispār haotiskas darbības nekādā ziņā nepatīk. Tāpēc to redzēju kā milzīgu plusu.  Konsultācijas – ļoti labi. Apziņa, ka tas nav datora robots, kas automātiski kaut ko izskaitļo un sūta grafikus pa labi, pa kreisi, deva pārliecību, ka programmai tiešām varētu uzticēties. Un telefona nr. arī nav norādīts tā pat vien, tur otrā galā vari arī kādu sazvanīt. Cik nav dzirdēts, ka dažādu pakalpojumu sniedzēji, lai arī norādījuši kotakttālruni, nemaz neceļ augšā, vai pat telefonu atslēdz. Es speciāli pārbaudīju – telefonu ceļ un ļoti atsaucīgi arī atbild. Nav nekādi īgnie cilvēki, tāpēc bija patīkami kontaktēties. Visvairāk par pakalpojuma pirkšanu pārliecināja garantija, ka naudu saņemšu atpakaļ, ja nebūšu apmierināta ar rezultātu vai pakalpojumu.
Tātad, pēc reklāmām sapatu, ja ievērošu visu, ko manā plānā norādīs, jau pēc nedēļas man vajadzētu redzēt rezultātus. Uzreizi pakalpojumu gan nenopirku. Tik aizpildīju testu, kas aprēķināja manu vēlamo, veselīgo svaru. Lai arī esmu diezgan enerģiska un varētu domāt, ka liekais svars man nav uzkrājies, uz doto brīdi svēru 84kg, un attiecībā pret manu augumu, man vajadzēja atbrīvoties no 10 liekajiem kilogramiem. Tam es pilnībā piekrītu.

Vakarā pastāstīju vīram savu plānu un norunājām ka tie desmit eiro mūsu ģimenes budžetā neko nemainīs. Vīrs teica, ja gribu, lai droši izmēģinu. Un ja jau reiz naudu iespējams atgriezt, zaudēt varu tikai un vienīgi svaru.

Nākamajā rītā veicu pirkumu un gaidīju savu plānu. To saņēmu tieši laikā. Biju ceļā uz veikalu un varēju sagatavoties diētas uzsākšanai un nopirkt nepieciešamos produktus. Priecājos, ka nevajadzēs pirkt dārgās, eksotiskas godži ogas vai ko tamlīdzīgu. Vienīgais eksotiskais produkts nedēļas laikā bija viens avokādo, taču pārējie bija pavisam viegli pieejami produkti.
Pirmā un otrā diena pagāja ļoti ātri. Biju sajūsmā, ka man viss tiek pateikts priekšā, ka varu vadīties pēc konkrētas kārtības. Es ļoti labi iejutos sistēmā un to varēju tik viegli apvienot ar savu ierasto dienas gaitu. Trešā dienā biju nedaudz vīlusies, jo uzskatu, ka trešajā dienā ēdu pārāk maz, toties to atsvēra ceturtā diena, kurā, savukārt, likās, ka jāēd parāk daudz. Uz brīdi jau aizmirsu, kas ievēroju diētu. Pēc ceturtās dienas pusdienām zvanīju konsultantam un lūdzu paskaidrot kā tas nākas. Pēc sarunas sapratu, ka viss notika kā tam bija jānotiek. Šādi tika aktivizēta mana vielmaiņa un dedzināti tauki un par to, ka vienu dienu ēdienkarte ir lielāka, citu mazāka nav jābrīnas.Pēc vakariņām nosvēros un tad gan nevarēju neredzēt, ka metode strādā, jau gadus 10 nebiju redzējusi zemāku ciparu par 80 un te nu tas bija – mans jaunais svars bija 79. Es reāli jau biju pusceļā!
Nākamās dienas gāja visādi, vienu reizi arī norāvos no sava grafika un vakarā apēdu divus zefīrus. Septītās dienas vakarā nosvēros un biju zaudējusi 8kg sava svara. Joprojām esmu pārsteigta, jo nesaprotu kā tas bija iespējams, bet rezultāti runā paši par sevi. Ievēroju, ka pati jūtos daudz možāka, šķita, ka varu pavikt vairāk kā parasti. Kaut kādā veidā diēta bija arī atdzīvinājusi manu dusošo enerģiju un es jutos lieliski. Naktīs gulēju kā bērns, apetīte bija tāda kā pirms tam, tomēr nu daudz laicīgāk spēju just brīdi, kad esmu paēdusi. Neesmu vairāk arī justusi jebkādu diskomfortu vēderā. Tāda sajūta, ka ķermenis ir sakārtots. Neviens kilograms nupat jau divu mēnešu laikā nav atgriezies, tieši otrādi – izdevās zaudēt atlikušos 3kg nākamo 2 nedēļu laikā, kad izmantoju uztura speciālista norādītos padomus un rīcību plānu, kas ļāva jaunās zināšanas nostiprināt un iekļaut ikdienā arī turpmāk.

Lieliska pašsajūta, zaudēti kg, sakārtota vielmaiņa un vērtīgi padomi – Tas ir vairāk kā no jebkuras diētas būtu gaidījusi.
Nekad nebūtu domājusi, ka to teikšu, bet tagad varu būt droša un ieteikt Stokholmas Diētu arī citām!

Ieskats Stokholmas diētas piedāvātajos ēdienos

Vēl aktuāls jautājums – cik tas prieks maksā!! Parasti cena ir 50 eur par pilnu kursu, taču pa retam ir atlaides, un tad var pieteikties tikai par 9eur (ceru, ka šī akcija vēl strādā – pārbaudi)– sākumā var vienkārši izpildīt bezmaksas testu, lai uzzinātu savu veselīgo svaru.. Iesaku sākt šodien!

 

Comments

comments