negaidīts atklājums: Kā sievietēm pēc 30 izskatīties 10 gadus jaunākām ēdot saldumus!

 

vēl viena recepte no stokholmas diētas

šī ir receptīte no diētas – lasi interviju ar Annu un uzzini vairāk, kā ēdot saldumus vari notievēt!

Šodienas svētku intervijā uz sarunu aicinam frizieri Annu no Rīgas, kas tūlīt pat visiem atklās vienu viltīgu triku, ar kuru viņai izdevās notievēt neticami īsā laikā! Lasi interviju un atklāj kā viņai tas izdevās!

 

– Paldies, Anna, ka piekriti intervijai! Pastāsti, kāda bija Tava pieredze ar tievēšanu līdz šim?

– Skolas laikā par lieko svaru neuztraucos, jo biju tieva. Nebija modeles augums, bet puiši dejot aicināja haha! Gadiem ejot sāku just, ka formas paliek apaļākas, lēnītēm arī kleitas un vasaras blūzītes bija jāpērk arvien lielākā un lielākā izmērā. It īpaši šo manīt varēja vasarās – biju kļuvusi liela, biežāk sāpēja galva un bija radusies aizduse kāpjot pa trepēm uz 3 stāvu. Kā jau visas, ik pa laikam aizrāvos ar dažādām modes diētām, taču bez ievērojamiem rezultātiem. Domāju viss – esmu veca un norakstīta.. (kaut man ir tikai 34, bet jutos kā veca ome)

 

– Kā nonāci līdz Stokholmas diētai?

– Ilggadēja kliente, kas bija manāma apalīte, nolēma notievēt pirms kāzām.. Vien’ dienu Ienāca pie manis salonā izbalināt matus. Es biju šokā! Tādas pārvērtības vēl nebiju manījusi! Īsta tieva smukulīte! Es, protams, uzreiz izprašņāju kas un kā, jo arī gribēju šādas pārvērtības izjust. Esot Stokholmas diēta jāiziet…. Tad nu tajā paša vakarā aizpildīju testu un pieteicos pati!

before

– Vai vari padalīties ar galveno notievēšanas triku, kas bija Tavā notievēšanas plānā?

Pirmkārt, ēd noteiktus ēdienus pareizajās kombinācijās! Īpašas vienkāršu ēdienu kombinācijas aktivizēs Tavu vielmaiņu pāris stundu laikā un tauku degšana varēs sākties!
Otrkārt neatsakies no saldumiem! Es testā atbildēju, ka man garšo saldumi un regulāri saņēmu dažādu nevainīgu gardumu receptes, kas tikai uzlaboja tievēšanas procesu!

Ko tu ieteiktu citām sievietēm, kas arī vēlas notievēt?

Atceries kāds augums Tev bija pirms 10 gadiem?  Tu vari to atgūt un pat vēl labāku!!!  No sirds iesaku – pamēģini šo, tās ir tikai septiņas dieniņas, bet tavs jaunais augums priecēs tevi un citus nepārtraukti! (laicīgi sagatavo mazāka izmēra drēbes – svars kritīsies tiešām ātri un paliekoši)

 

Piesakies kamēr vēl var – dodies uz stokholmas diētas mājas lapu un izpildi testu par sevi un savu dzīvesstilu, tikai šodien katrs lapas apmeklētājs bez maksas saņems sava testa rezultātus.

 

nutella recepte

Šādu vielmaiņas aktivizējošu gardumu Anna iemācījās pagatavot savā individuāli radītajā uztura plānā! (dabīgā Nutella)

 

Spied šeit – StockholmHealth.lv – un saņem individuāli tieši tev radītu notievēšanas plānu! Rezultāti būs ACĪM REDZAMI!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments