Lauma: “Neviens neuzminēja, ka mūsu sacensības bija saistītas ar kilogramiem!“

Screen Shot 2015-08-13 at 17.35.19

Laumu visi Aizputē zina kā ļoti dzīvespriecīgu meiteni, kas nevienam neatteiks palīdzību. Meitene šobrīd dzīvo kopā ar savu māsu un, paralēli augstskolas darbiem, raksta grāmatu, kurā atklāti stāstīs par savu bērnību. Tēva stiprā roka, mātes mūžīgā kritizēšana un pazemošana meiteni ļoti negatīvi ietekmējusi. Uz sava ceļa Lauma nostājās tikai pirms 4 gadiem. Nesen Lauma ar māsu uzsāka dīvainas sacensības…

Vai šī bija pirmā reize, kad mēģināji notievēt?

Nē, 15 gadu vecumā diezgan smagā veidā uzzināju, kas ir bulīmija. Atbrīvojos no apēstā ēdiena tieši tādēļ, ka vēlējos kļūt tieva. Tās bija šausmas. Kad sapratu, ka tā ir slimība, nevis kaut kāds diētas paveids, bija jau par vēlu. Ilgi nācās dzert zāles, iet pie speciālistiem. Pēc izārstēšanās ēdu normāli, bet svars strauji nāca klāt. To es pacietu, nevienam neizrādīju, ka tas mani satrauktu.

Kāpēc nolēmi izmēģināt Stokholmas diētu?

Kopš pārcietu slimību ir jau pagājuši vairāki gadi. Es jutos normāli, kaut bija liekais svars. Tomer kā jau ikvienai sievietei, arī man gribējās izskatīties pavisam labi. Tieši Stokholmas diētu es izmēģināju tādēļ, ka arī māsa vēlējās to iziet. Ar māsu vienmēr darām visu kopā, tāpēc arī piekritu. Diētas testu pildījām reizē un reizē arī saņēmām plānu.

Kā pagāja tava nedēļa?

Tā bija tik forša! Īstu māsu nedēļa. Saņēmušas diētas plānu, kopā gājām uz veikalu nopirkt nepieciešamos produktus. Mūsu plāni, protams, atšķīrās, tādēļ bija arī produkti, kas vajadzīgi tikai man vai māsai. Bet reizēm ēdienreizes bija līdzīgas un varējām arī maltīti pagatavot reizē. Taču mēs esam tik atšķirīgas un mūsu paradumi arī, tādēļ lielākoties varējām vien brīnīties par otras interesantajām receptēm un cerēt, ka nākamajā dienā būšu pelnījusi ko līdzīgu 🙂 Ā, jā, un mēs cītīgi vaktējām viena otru, lai mēs dzertu gana daudz ūdeni. Vakarā, ja bija laiks, gājām pastaigās, peldējāmies. Es saku, nedēļa pagāja vienos priekos, galvenais ka biju kopā ar māsu. Man šķiet divatā jebkurā gadījumā ir jautrāk!

Kādi bija rezultāti?

Rezultāti bija ļoti iepriecinoši. Man tie bija -6kg, bet māsai -5kg. Ļoti, ļoti priecājos, mēs smējāmies, ka esmu vecākā, tādēļ arī man pienākas vairāk! Šī diēta man sniedza tieši to ko vēlējos – nost no gurniem taukus un plakanu vēderu- tādu, kādu līdz šim varēju iegūt tikai dziļi to ievelkot. Man ļoti patīk kā šobrīd izskatos un jūtos. Ne mirkli nešaubos, ka izdarīju pareizo izvēli, kad pasūtīju diētas plānu.1537934_10205355166421800_9222634329553095769_o

Tavs novēlējums citām meitenēm

Ja kaut mazliet nejūties komfortabli savā ķermenī, neatstāj to tā. Ja būtu ātrāk zinājusi par šo metodi, sen jau varētu brīvi dzīvot! Mans vēders ne vien beidzot izskatās labi, bet arī jūtas. Kopš izgāju plānu, vairs neesmu jutusies tā, it kā vēderā būtu balons. Tas vairs ne reizi nav bijis uzpūties. Un slaido gurnu dēļ varu vilkt bikses divus izmērus mazākas. Nav ko sēdēt – droši meties iekšā piedzīvojumā un sāc priecāties par dzīvi!

Lai sāktu uzsāktu savu ceļu līdz plakanam vēderam, spied te https://goo.gl/cng0bj

 

Comments

comments