LATVIJU SATRICINA jauna diēta – Uztura speciālista viedoklis

eksperte

+ BEZMAKSAS RECEPTE, KURU VARI PAGATAVOT JAU ŠOVAKAR! IZLASI

Pēdējā laikā Latviju satricinājusi jauna diēta, kuru īpaši iecienījušas teju visas Latvijas slavenības. Jāatzīst, ka rezultāti ir tiešām acīm redzami, taču nereti arī dzirdam cilvēkus runājam par šīs un citu notievēšanas metožu negatīvo ietekmi uz organismu. Vai šīm bažām ir pamats, vai arī tās ir radušās vecu, ierūsējušu padomju stereotipu augsnē neviens īsti nezin.

Tāpēc nolēmām, reizi pa visām reizēm, gūt precīzas, zinātniski paatotas atbildes uz šiem jautājumiem: Kas ir šī diēta, kā tā strādā, vai šādi notievēt ir veselīgi, vai tas nav dārgi un vai šī notievēšanas metode ir pieejama ikvienam vai tikai sabiedrības krējumam? Jautājumus uzdevām ekspertei veselīga uztura jautājumos – Uzturzinātnes speciālistei Lienei Bergsonei!

bergsone

– Kāpēc cilvēki baidās no vārda Diēta?

– Cilvēkiem izveidojies priekšstats, ka vārds diēta ir sevis mocīšana, nekā neēšana, vai pārtikšana tikai no salātu lapām. Šāds priekšstats ir izveidojies jau vairāku gadu laikā, un jāpiemin, ka tas ir pilnīgi aplams!

–Kas īsti ir pareiza diēta?

– Sabalancēts un pareizs uzturs. Sabiedrībā dzirdam daudzus pretrunīgus viedokļus par to, kas īsti ir pareizs uzturs. Pareizā atbilde ir tikai viena: Katram tas ir individuāls! Lai noskaidrotu kāds uzturs ir piemērots īpaši Tev, jums būtu jāiet uz vairākām dietologa konsultācijām (izmaksas ap 100eur). Taču izveidojot pareizu uzturu, jūsu vielmaiņa pati tiks aktivizēta un organisms pats sāks dedzināt uzkrātos taukus!

– Kas ir šī jaunā modes diēta ar kuru aizrāvušās Latvijas slavenības?

– Šī nav kārtējā modes diēta (olu diēta, griķu diēta utt kas tikai sabojā vielmaiņu) šī metode ir pilns komplekss – tā ir radīta katram cilvēkam individuāli, ņemot vērā viņa organisma un dzīvesstila īpatnības – diētas laikā, jebkurā brīdī cilvēkam ir pieejams individuālais uztura speciālists, kas atbildēs uz jebkuru jautājumu un piedāvās veselīgas ēdienu kombinācijas, pielāgotas katram individuāli, kas garantē svara zudumu (p.s viņi dod arī garantiju – ja nenometīsi svaru, saņemsi naudu atpakaļ) Iziet šo plānu iespējams arī bez uztura speciālista konsultācijām – kā klients vēlas!

– Vai parasts mirstīgais arī var pieteikties šādai diētai? Un cik šis prieks maksā?

– Varu ieteikt šo diētu no visas sirds! Beidzot kaut kas, kas patiešām strādā un nebojā veselību! tagad šī metode ir pieejama ikvienam Latvijas iedzīvotājam, turklāt šodien par samazinātu cenu – tikai 9.95 eur (parasti 49.95eur) Pieteikties vari jau šodien un pirmos nomestos kilogramus manīt jau pēc 3 dienām! Piesakies šodien aizpildot šo testu viņu mājas lapā! Tur šodien arī bez maksas vari uzzināt savu veselīgo svaru un iegūt testa rezultātus!

vistas recepte

Uzziedi 2016. gadā – sāc ar savu augumu!
Izveido vielmaiņas aktivizējošu notievēšanas plānu 7 dienām, kas ir pielāgots Tavam bioritmam! Rezultāti būs ACĪM REDZAMI!
Tagad ir īstais laiks, lai sāktu! Esi gatava? Vispirms atbildi uz šiem jautājumiem ->

 

Comments

comments