Kā ātri notievēt

ka-atri-notievet-1-1

kā ātri notievēt

Mūsdienu latvieša dzīvesstils tā nu ir izveidojies, ka mūsu organisma svars bieži pārsniedz veselīgo normu. Cilvēki izvēlas notievēt nu jau ne tikai dēļ skaistuma, bet galvenokārt – dēļ labas veselības, un tas ir tikai apsveicami un ļoti vēlami! Ja arī Tu tagad šo lasi un esi ieplānojis veikt organisma attīrīšanas kūri, kurā tiks zaudēti daudzi liekie kilogrami, tad Varu apsveikt – Tu esi atnācis/kusi uz īsto vietu! Šodien es Tev parādīšu veidu, kā Tu vari zaudēt lieko svaru ātri un veselīgi, turklāt, pie reizes Tu iemācīsies jaunas un fantastiskas receptes, par kurām Tu nebūsi iepriekš dzirdējusi (kuras garšos arī Taviem draugiem un ģimenei, kuru mērķis nav notievēt!)

Esi Gatava? Sākam!

Šī metode, kuru Tev tūlīt atklāšu ir kaut kas pilnīgi jauns un neparasts, taču cik esmu dzirdējusi – rezultāti ir patiešām lieliski! Cilvēki bieži jautā man – kā ātri notievēt? Vai tas vispār ir veselīgi? Īsā atbilde būs JĀ, ja to dara pareizi! Nekad nemēģini sākt diētu pēc žurnālā izlasīta raksta, jo tur atrodamās diētas ir pavirši sarakstītas – tajās nebūs ņemtas vērā tieši Tava organisma īpatnības un knifiņi. Kā zinam – kas der visam, neder nekam! Tieši tā ir arī ar notievēšanu. Ja Tu vēlies ātri notievēt, piemēram, ja tuvojas Tev kāds skaists brīdis – kāzas, dzimšanas diena vai vienkārši vasara, zini, ka nedēļas laikā Tu VARI zaudēt liekos 7-10 kilogramus tā, ka tie nekad neatgriezīsies!

Skan lieliski! Bet kur ir āķis?!?

Pirms atklāju Tev šo metodi, Tev ir jāzin tas, kā tā tiek veidota. Ir divi varianti, lai izveidotu notievēšanas plānu tieši Tavam organismam – pirmais – Tev jādodas pie dietaloga, taču šī vizīte maksā pie mums no 40 līdz 100 eur – dārgi! Turklāt, lai dietalogs pilnībā saprastu Tavu ķermeni, būs nepieciešamas vismaz 4 vizītes. Ņem arī vērā, ka neviens dietalogs nedos Tev garantiju ka Tu patiešām nometīsi svaru līdz gaidāmajām kāzām vai vasaras saulītei! Skan briesmīgi, taču ir arī otrs variants, kurš Tev patiks daudz labāk – apsolu! 🙂 Esi gatava? Lasi tālāk!

Esmu gatava – stāsti – kas man īsti ir jādara, lai sāktu?!?!

Tātad, uzreiz vērsim pie ragiem – otrais variants ir izveidot īpaši Tavam organismam radītu notievēšanas plānu internetā! Gan jau pa TV būsi dzirdējusi, ka ar šo metodi aizrāvušās vairākas Latvijas slavenības, turklāt, par šo metodi nav jāizmet simtiem eiro! Vēl viena laba lieta – šī nāk ar garantiju! Ja Tu nenometīsi visus savus liekos kilogramus līdz, piemēram, pludmales sezonai vai savām kāzām – saņemsi samaksāto naudiņu atpakaļ (lai arī šī plāna izveide maksā tikai 9 eur – tāpat ļoti patīkami no viņu puses)  Šī metode rūpīgi analizē Tevi un Tavus paradumus, ja vēlies, ar Tevi strādās Tavs personīgais uztura speciālists, absolūti bez papildus maksas, Tu saņemsi individuāli Tev radītu notievēšanas plānu 7dienām, kurā būs aizraujošas ēdienu un aktivitāšu kombinācijas, kas radītas īpaši Tavam organismam lai aktivizēt vielmaiņu un liktu ķermenim pašam dedzināt uzkrātos taukus!

Kur var pieteikties šaj programmai?

Lai pieteiktos, vispirms uzzini, kāds ir Tavs veselīgais svars (bez maksas) – aizpildi šo testu, lai sāktu! 

Comments

comments