TOP 8 2016 GADA APMŅEMŠANĀS, KURAS TEV OBLIGĀTI JĀIZPILDA 2016 GADĀ!

imgres

Jauns gads – jauna Tu! Mēs dzīvojam fantastiskā laikā, kad viss ir iespējams – vajag tikai nedaudz nedaudz saņemties un viss, ko Tu vēlies piepildīsies! Taču Tev būs jārīkojas, lai to sasniegtu!

Lūk TOP 8 lietas, kuras Tev jāizdara jaunajā gadā, lai Tu būtu pilnībā laimīga! Šis būs TAVS gads! Ceru ka esi gatava?! SĀKAM ar nr8…!

imgres-5

8. Dzīvo Tagadnē
Vai esi ievērojusi, ka Tavā dzīvē konstanti ir skriešana, stress un liekas, ka dienas sāk iet kā stundas? Vai atceries bērnību? Liekas, ka tā bija pavisam nesen, taču tā nav… Laiks iet ātri, Tu noteikti nepaliksi jaunāka/s tāpēc samazini dzīves ātrumu – velti laiku, lai izbaudītu mazās dzīves lietiņas, kuras piemirstās ikdienā!

images
7. Novērtē to, kas Tev ir dots
Mēdz teikt – Tu novērtē kaut ko tikai tad, kad Tev tas ir atņemts, tāpēc jaunajā gadā apsoli sev censties novērtēt mazās lietas, par kurām piemirsti ikdienā – par šīm lietām citur pasaulē tikai sapņo. Lūk idejas – priecājies par savu silto mājvietu ziemā, par smaidīgiem veseliem bērniem, par lielisko veselību, savu skaistumu, darbu utt

imgres-3
6. Notici Sev!
Jaunajā gadā centies izdarīt ko tādu, kam agrāk neesi ticējusi, vai ko tādu, par ko iepriekš esi spriedelējusi – nē, tas nav man! Pamēģini jaunas lietas, jo tikai tā roadas lieliskas atmiņas un aizraujoši stāsti!

imgres-1
5. Sarīko neticamās pārvērtības sev – iemīli sevi no jauna!

Pārsteidz sevi un sev tuvos jaunajā gadā – aizej pie friziera un iegūsti jaunu, vēl nebijušu frizūru! Vai nomaini matu krāsu pa visam – kāpēc gan ne – dzīvojam tikai vienreiz! Saņemies un nomet liekos kilogramus – uzreiz jutīsi kā atgriežas dzīves enerģija un dzīve sāk gaišāka šķist!

imgres-2
4. Atmet kaitīgu ieradumu!

Dzīves kvalitāte ir atkarīga no Tavas veselības stāvokļa! Jaunajā gadā centies atmest kādu no kaitīgajiem ieradumiem – kaut pa drusciņai – izpīpē par vienu cigareti mazāk, vai atsakies no lamu vārdiem! Tu to vari!

images-2
3. Uzlabo dzīves kvalitāti!
Vai atceries, kā juties, kad Tev bija 18 gadi? Tu vari atgūt šo enerģiju un spēku! Turklāt nav nepiciešamas lielas pārmaiņas – pietiks, ja Tu pamēģināsi nedēļu pieturēties pie pareiza ēšanas režīma, pavadīsi vairāk laiku svaigā gaisā – lietas, kas neprasa naudu, turklāt, ēdot veselīgi Tu pat varēsi ietaupīt! Populārās notievēšanas programmas piedāvā notievēšanas plānus, kuri sastāv tikai no mums latviešiem viegli pieejamiem produktiem!

imgres-4
2. Nekritizē citus!

Vai Tev patīk cilvēki, kas nemitīgi sūdzas un gaužas? Vai bieži dzirdi frāzi – nīgrais latvietis? Hey, ir pienācis lauzt stereotipu par kūtro nīgro vai skaudīgo latvieti! Sāc ar pavisam nelielu izaicinājumu – vienu dienu nodzīvo ar atvērtu prātu visam un nekritizē absolūti neko! Koncentrējies uz pozitīvo!

imgres
1. Nomet lieko svaru!

Šis gads būs īpašs! Apsoli to sev! Gadu gaitā, rūpēs par citiem Tu esi piemirsusi par sevi – vai zināji, ka arī nelieli liekie tauki ķermenim rada lielu noslodzi? Bet vai zini to, ka no tiem IR iespējams atbrīvoties ātri un nesāpīgi? Pamēģini populāro Stokholmas diētu – šīs diētas pamatprincips ir vienkāršs – ar pareizo ēdienu kombinācijām tiek panākts, ka organisms pats dedzina liekos taukus. Šis process notiek, jo Tava vielmaiņa tiek aktivizēta! Pamēģini – Tu to esi pelnījusi! Lai sāktu, Tev ir jāizpilda testiņš viņu lapā StockholmHealth.lv !

 

Comments

comments