Izskaidrots: Kas ir Olu diēta

Čau!

Vai arī Tev ir apnikuši liekie tauciņi ap vidukli no kuriem Tu nekādi nevari tikt vaļā? Arī pēc vairāku diētu mēģināšanas rezultāti ir minimāli un liekais svars vienmēr atgriežas? Diezgan zināma situācija pareiz? Gan jau esi dzirdējusi par Olu diētu un vēlies to arī pamēģināt ?

Ja tā, tad klausies ļoti uzmanīgi! Man Tev ir ko teikt!  Ja sākotnēji olu diēta var šķist viegli izpildāma un efektīva, taču dziļāk to papētot tā nemaz nav! Olu diēta nepavisam nav vienkārša un to neatzīst profesionāli dietologi!

Vai Tu esi gatava ēst olas vairāk kā ierasts? Vai esi gatava pakļaut savas aknas pārslodzes riskam? Vai zināji, ka pārāk liels ūdens patēriņš, ko, starp citu, pieprasa olu diēta, nav veselīgs Tavām nierēm? Pēkšņi palielinot ūdens daudzumu var iestāties nieru mazspēja un rezultāti var būt traģiski…

Vienu varu Tev teikt: kas der visam – neder nekam! Ja Tev tiešām rūp sava veselība, tad olu diētu ieteikt Tev nevaru – diētai jābūt ir individuāli pielāgotai Tev pašai, jo katrs organisms ir unikāls un uz savu galvu ēst daudz olas ir neprāta darbs!

Ja Tavs mērķis ir veselīgi un ātri notievēt, tad varu ieteikt izveidot īpaši Tev radītu notievēšanas plānu, kas aktivizēs Tavu vielmaiņu un liks organismam pašam dedzināt uzkrātos taukus tieši problēmzonās.  Šīs diētas pamatā ir ēdienu un aktivitāšu kopa, kuru izpildot, liekais svars pazudīs 7 dienu laikā!

Jā, tas skan neticami, taču šo metodi atbalsta Latvijas diētas ārstu asociācija!
Šī metode ir katram cilvēkam individuāli radīta, un lai pamēģinātu šo diētu, Tev vienkārši jāizpilda viens testiņš (taču aizpildi to godīgi – centies analizēt sevi un nešmaucies!)

Vēlies pamēģināt?  

Spied šeit un izpildi testu – veselīga diēta

Comments

comments