Īpašie Stokholmas Spinātu – Zemeņu salāti, kas sadedzinās Tavus taukus un garšos LIELISKI! Pirms nepamēģināsi – neticēsi!

zemenu salati 2

Ar šo salātu recepti padalījās Jana, kura šo receptīti saņēma savā notievēšanas programas trešās dienas rītā! Jana bija tādā sajūsmā par šīs diētas rezultātiem, ka nolēma padalīties ar mums visiem ar šo burvīgo receptīti:

Tev vajadzēs:

• Zemenītes
• Spinātu lapas (parasti rimčikā var nopirkt sasvērtas iepakojumā – tās der!)
• Grieķu jogurts
• Ciedru rieksti vai citi mīkstie rieksti

zemenu salati

Pagatavošana:

Skaistā salātu bļodā kārto zemenes, spinātus un var iepillināt pāris pilienu labas eļļas, nedaudz apmaisa, lai zemenītes tikai nedaudz pašķīst, kaisa ar ciedru riekstiem. Pārlej ar grieķu jogurta mērcīti (mērci sagatavo sablendējot jogurtu ar zemenēm un ēdamkaroti medus – neticēsi, cik gardi!!!)

Šie salāti tika radīti īpaši Janas organismam, pirms tam rūpīgi uzzinot visu par Janas vielmaiņu. Izrādās, Janai trūka dzelzs, tāpēc tika atrasts lielisks dzelzs avots – spināti!  Tie kombinācijā ar medu un zemenēm Janas aktivizēja viņas vielmaiņu Jana veiksmīgi zaudēja visus liekos 7.5 kilogramus 7 dienās ēdot šo un citus gardumus!

nebijusi iespēja:

 Šī ir tikai viena no simtiem dažādu recepšu un metožu kādas piedāvā Stokholmas Diēta! Uzzini kāda ēdienu kombinācija ir piemērota Tev, lai zaudētu liekos taukus!  Dodies uz stokholmhealth.com, izpildi par sevi testiņu un saņem savu unikālo notievēšanas plānu, kurš sastāvēs no Tev radītām ēdienu kombinācijām un aktivitātēm, kas 7 dienās garantē nomest Tavus liekos kilogramus! Dodies uz StockholmHealth.com lai sāktu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments