“Cilvēks var veselīgi notievēt jebkurā vecumā,” – lasi interviju ar Māru, "[..] tagad jūtos slaida un esmu laimīga"

Screen Shot 2015-08-10 at 16.32.42

Māra (45) ir 3 skaistu meitu mamma un saimniece Madonas novada zemnieku saimniecībā ”Ieviņas”.
Māra šoruden nolēma uzlabot savu izskatu. Lasi kā viņai tas izdevās!

Vai šī bija pirmā reize, kad mēģināji notievēt?

Senāk gan biju mēģinājusi atteikties no gaļas, taču pēkšņi pārtraucot to lietot uzturā, sāka strauji izsīkt spēki, tādēļ nolēmu to tomēr atsākt ēst. Vēl arī briesmīgi novājēju, kad pirms 8 gadiem zaudēju darbu un mēs pārvācāmies pilnībā uz laukiem. Bija pat ģīboņi. Un vēlāk viss tas svars man “uzvēlās” dubultā atpakal, kopš tā laika neko vairs nedarīju ar savu izskatu. Pat tādu sīkumu kā skropstu tušu vairs nelietoju.

Kā tu izlēmi mēģināt Stokholmas diētu?

Uzņēmums šobrīd attīstās,  pie mums brauc daudz cilvēku un zināms, ka vizuālais tēls biznesā ir ļoti svarīgs. Nevēlējos, lai pircējiem un pasūtītājiem es paliktu atmiņā kā tuklā sieva no “Ieviņām”.  Tāpēc arī nolēmu nomest svaru, pasūtīju Stokholmas diētu. Bija sajūta, ka rezultāts  būs un ka ir vērts mēģināt. Mērķis bija atkal izskatīties sievišķīgi, lai varētu uzvilkt kleitu, sapucēties un vienkārši justies labi.

Kā pagāja tava nedēļa?

Nēdēļas sākumā atvēru pirmo plāna dienu un sekoju norādījumiem. Lielākā daļa maltītēm vajadzīgo produktu man jau atradās mājās, tādēļ pat uz veikalu braukt nevajadzēja. Un tā septiņas dienas pildīju katru plāna punktu. Tas īstenībā bija visai aizraujoši, jo katru plāna dienu atvēru ar patīkamu satraukumu – un kas šoreiz man paredzēts?

Par savu diētu nevienam nestāstīju, klusi pati sekoju savam plānam un ļāvu, lai rezultāti runā paši par sevi. Tā arī notika. Meitas pēc trešās dienas ievēroja, ka esmu izmainījusies, neizskatījos vairs tik ļoti nogurusi. Vīram, kā jau vīrietim, “acis atvērās” vēlāk. Viņš ievēroja, ka manas aprises mainījušās pēc piecām dienām. Bet pats lielākais šoks bija pašai, kad septītas dienas vakarā uzkāpu uz svariem.

Kādi bija rezultāti?

Diēta saplānota septiņām dienām un man tā arī sanāca – katra diena paņēma nost vienu kilogramu. Kas bija jocīgākais, nākamajā nedēļā atsāku ēst kā ierasts, bet svars turpināja kristies. Kopumā saskaitot, desmit dienās biju zaudējusi 10kg! Neticami, ka tik īsā laikā kļuvu par slaidu sievieti! Man atkal ir viduklis un varu vilkt pat pieguļošu apģērbu! Bija arī pamatīgi jāatsvaidzina garderobe, jo apkārtmērs samazinājās visam ķermenim.

 

Tavs novēlējums citām

Pati esmu dzīvs pierādījums, ka diēta strādā – esmu sveika un vesela! Man ne vienu dienu nebija bada sajūta. Nebija arī jāēd nekas dīvains, viss vajadzīgais bija man apkārt vai arī tuvākajā Rimi nopērkams. Esmu veselīgi notievējusi un nekad neesmu jutusies labāk un brīvāk kā tagad.
Visām sievietēm derētu paturēt prātā, ka ar pliku gribēšanu, notievēt nesanāks, ir jārīkojas!

To vari arī Tu! Lai iegūtu savu diētas plānu, spied te http://link.creative.gs/ib

 

Pirmajām 10 klientēm pasūtot šodien, plāns ar īpašu atlaidi! Nenokavē! –SAŅEMT PIEDĀVAJUMU–  http://link.creative.gs/ib


Piesakies arī Tu populārākajam notievēšanas plānam Latvijā!

 

Comments

comments