Pamācība: kā zaudēt 8kg nedēļas laikā

Renate

“Es jums saku – tā ir kaut kāda maģija! Tauki tika izvadīti no organisma pāris dienu laikā, enerģijas līmeņi uz maksimumu!”Izlasi interviju ar Renāti Branti, kas pāris dienu laikā notievēja par 8kg – “un tas ir tikai sākumus!” atzīst friziere no Rīgas!


– Renāte, paldies, ka piekriti intervijai. Pastāsti, kāda bija Tava dzīve pirms notievēji?

Dzīvojos pa Rīgu, kopš studiju sākuma jutu, ka svars sāk krietni pieaugt. Paliekot vecākam vielmaiņa kļūst lēnāka, līdz ar to arī sāka augt puncis, stilbi, parādījās arī nepatīkams dubultzods. Tajā laikā nebija drauga, jo dēļ šīm minētajām lietām pašapziņa bija krietni kritusi, neko negribējās, tikai skola, mājas, darbs. Zems enerģijas līmenis…

– Vai biji mēģinājusi tievēt arī iepriekš?

Jā, taču ļoti neveiksmīgi. Sapratu, ka kaut kas ir jādara lietas labā, sakrāju naudiņu, aizgāju pie dietaloga uz itkā prestižu veselības centru. Par vienu konsultāciju samaksāju 30ls (tad vēl bija lati) viss ko man pateica, lai vairāk sportoju un mazāk ēdu un pēc mēneša lai atgriežos uz atkārtotu konsultāciju. (atkal jāmaksā 30 ls protams!!! ) Pilnīgs sviests, rokas nolaidās, atmetu ar roku savam sapņu ķermenim un samierinājos ar to, ka visu mūžu būšu apalīte…

– Taču tagad Tu izskaties fantastiski! Kā nonāci līdz šādai figūrai?

–Paldies! Pēc pāris gadiem, kā jau bija paredzams, mazie apaļumi bija pārvērtušies par kaut ko ļoti nesimpātisku, turklāt ar blakusefektiem – bieži, vienkārši pastaigājoties, sāku svīst kā sivēns, riepa bija kā 40 gadīgam alkoholiķim, nu gaaalīgi nebija smuks skats. A ko – pati vainīga biju! Tad sāka parādīties televīzijā un internetā Stokholmas diētas reklāmas. Atceroties pieredzi ar “DIETALOGU” nodomāju – kārtējā krāpšana, un nelikos ne zinis! Pēc pāris mēnešiem 2 draudzenes bija fantastiski notievējušas dažu nedēļu laikā, nu tā, ka wow, acīm redzami! Izrādās, ka ar šo pašu Stokholmas metodi! Šis mani pārliecināja dot otru iespēju un mēģināt! Un re, rezultāts patiešām ir!!!

– Paldies, ļoti iedvesmojoši! Vai diēta ir grūta? Ko vari ieteikt mūsu lasītājām, kas šo tagad lasa?

Ok, pirmkārt, nesauciet to par “diētu”!! tā nav kārtējā, no žurnāliem izrautā modes diēta! Šī ir katram individuāli veidota, vielmaiņu aktivizējoša programma, kas organismam liek pašam dedzināt taukus! Turklāt viņi pat dod garantiju – kaut kas nepatīk, vai nenotievē? Saņem naudu atpakaļ tajā pat dienā! Bet vispār tas nav dārgi, tos 9 eur es tāpat saldumos būtu norijusi un pārvērtusi par vēl taukiem, tāpēc droši varu teikt, ka ir tā vērts!!! Ja kas, pie viņiem bez maksas var uzzināt idēlo svaru un saņemt konsultāciju no notievēšanas speciālistes!

 

Tev izdosies, taču tiešām – saņemies un sāc šodien! (tici man, draudzenes redzot Tavus rezultātus arī paķersies līdzi!)


 

sāc te:  Aizpildi bezmaksas testu un noskaidro savu notievēšanas potenciālu!

 

Lai pieteiktos programmai, vispirms godīgi aizpildi šo vienkāršo testu! StockholmHealth.com mājas lapā

 


 

 

Comments

comments