8 Zelta Padomi Notievēšanai

article-0003-01

Ja pavisam noteikti gribi šokolādi, tad izvelies tikai tumšo (70% kakao). To neēdisi tik daudz un tajā esošās vielas veicina smadzeņu darbību.

article-0003-02

Uzreiz pēc vakariņām iztīri un izdiego zobus. Tādējādi paziņo savam ķermenim un prātam – šovakar vairs nekādas ēšanas nebūs!

article-0003-03

Virtuvē uz ledusskapja pieliec zīmīti: “Pēc vakariņām slēgts. Mērķis: X kg.” X vietā ieraksti savu ideālo svaru. Tas strādā labāk, kā Tu domā! Izdari to šovakar!

article-0003-04

6 ūdens glāzes dienā palīdzēs notievēt: 4x dienā pa 1 glāzei pirms ēšanas; un 2x dienā glāzes pirms fiziskām aktivitātēm. Piem., rīta rosme un vakara pastaiga.

article-0003-05

 

Atceries: Kunģis nav bezizmēra maiss, kurā var gāzt iekšā visu, kas paliek pāri, tāpēc neiztukšo katlus, neēd, ko atstājuši bērni, tikai tāpēc, ka žēl izmest..

article-0003-06

 

Ja vēlies patiešām paliekošus rezultātus, nevis tikai īslaicīgu svara zudumu, noteikti izveido sev individuālu notievēšanas plānu. Savu pānu vari izveidot te, aizpildot vienkāršu testu. (aizpildi godīgi)

article-0003-07

 

Sākot ar rītdienu no rītiem noskalojies vēsā dušā, tas ne tikai palīdzēs pamosties un norūdīties, bet arī paātrinās/uzlabos Tavu vielmaiņu un palīdzēs notievēt!

article-0003-08

 

Ja Tev ir iespēja, tad noteikti dzer dabīgi no koka tecinātu bērza sulu, vēlams 2l dienā. Kārtīgi attīrīsi savu organismu un izvadīsi visu lieko no organisma.

Comments

comments