7 Zelta padomi perfektam izskatam

1. Dabīgi spīdīgu matu noslēpums atklāts

article-0004-01

 

Lai iegūtu apbrīnojami skaistus, spīdīgus un veselīgus matus, sakapā vienu sarkano sīpolu, ievieto to šampūna pudelē uz 15 dienām. Pēc 15 dienām lieto šampūnu kā parasti un baudi rezultātu jau pēc pirmās mazgāšanas reizes!

2. Attīrītas un ļoti maigas ādas noslēpums atklāts!

article-0004-02

 

Ja vēlies iegūt attīrītu, mirdzošu un maigu ādu, nākamreiz pirms dodies vannā, uz ādas uzklāj vārītu auzu pārslu, naturāla (bez armoātiem, garšām) jogurta un medus sajaukumu! Konsistencei jābūt biezai, taču ne sausai. Paturi to uz ādas 20-30 minūtes. Rezultāts Tevi pārsteigs!

3. Kā novērst melnos rinķus zem acīm

article-0004-03

 

Svaigas pipermētras ieliec piestā un rūpīgi sastampā. Iegūto masu liec uz vietām, kur redzami melnie riņķi (zem acīm, skat. attēlu) Dari tā 2x nedēļā un rezultātus redzēsi jau pēc otrās reizes!

4. Kā novērst grumbas

article-0004-04

 

Neticams, bet ļoti efektīvs skaistuma noslēpums! – lai novērstu grumbas, sarīvē ingveru vienmērīgā pastā, pievieno medu, tik daudz, lai veidotos vienmērīga, patīkama masa. Uzklāj šo masku katru rītu uzreiz pēc pamošanās. Turi 20 min. Rezultāti iepriecinās Tevi un Tavu vīrieti!

5. Toksīnu izvadīšana no ādas mājas apstākļos

article-0004-05

 

Lai attīrītu ādu no toksīniem un iegūtu svaigu restarta sajūtu, glāzē iejauc šādas lietas: 1 ēdamkaroti epsom sāls + 1 ēdamkaroti jūras sāls + 1 ēdamkaroti dzeramās sodas. Šo sajaukumu pievieno savai vannai (ieteicams nepievienot putas). Attīries un izbaudi!

6. Kā dubultot jebkuras notievēšanas efektivitāti

article-0004-06

 

Ja Tu izmanto jebkādu notievēšanas metodi un vēlies iegūt vēl labākus rezultātus, sāc rītu ar glāzi ūdens, kurā iejaukta viena ēdamkarote ābolu etiķa. Dari šo procedūru katru rītu un Tu manīsi, kā Tavs svars samazinās ļoti ātrā laikā.
Svarīgi, lai veidotais notievēšanas plāns ir individuāli Tev pielāgots. Neuzķeries uz brīnumlīdzekļiem, ko reklamē apkārt (tabletes,pulveri utt) Savu plānu vari izveidot TE.

7. Kā notievēt 7 dienu laikā

article-0004-07

 

Ja Tev ir apnicis nolūkoties uz sevi spogulī un sajust skumjas par lieko svaru, tad labākais veids ar ko sākt, ir izveidot sev individuālu notievēšanas plānu septiņām dienām.
Lai izveidotu savu individuālo notievēšanas plānu, dodies uz NordenHealth.com, kur Tev būs jāizpilda tests par sevi un saviem ikdienas paradumiem. Kad būsi aizpildījusi testu, tad jau nākamajā dienā Tev pienāks Tavs individuāli izstrādātais plāns visai dienai, kur precīzi būs norādīts ko kad darīt, cikos un cik daudz ēst utt.NordenHealth atsauksmes norāda, ka cilvēki zaudē nedēļas laikā no 5-7kg, bieži cilvēku plānos obligāta sastāvdaļa ir šokolāde, sarkanvīns u.c gardumi. !

Comments

comments